Elmaradt a visszavágás

Labdarúgó-válogatott 49.235 néző előtt 1:0-s I. félidő után 5:0-s megalázó vereséget szenvedett Németországtól a Nemzetek Ligája A-divízió tegnapi 1. fordulójában 20:45-től Düsseldorfban – láttuk az M4 Sporton. A nyári Eb-n az A-csoport 2. fordulóban 1:0-s I. félidő után csak 2:0-ra vertek meg június 19-én Stuttgartban, így a revans elmaradt.

Csoportunk másik meccsén 20:45-től Eindhovenben Hollandia – Bosznia-Hercegovina 5:2 (2:1) lett az eredmény. A tabellán 1. Németország (5:0) 3, 2. Hollandia (5:2) 3, 3. Bosznia-Hercegovina (2:5) 0, 4. Magyarország (0:5) 0 pont.

Szeptember 10-én kedden a 2. fordulóban 20:45-től a győztesek csatájában Amszterdamban Hollandia – Németország következik, míg ugyanakkor a vert seregek küzdelmében Magyarország és Bosznia-Hercegovina csap össze a Népstadionban. Meccsüket az M4 Sporton élőben is láthatjuk.