Otthon nyert a Fradi

Ma 14:05-kor kezdődött az FTC-ÚVSE női vízilabda rangadó a Népligetben és az M4 Sport+ képernyőjén. A vendégek szerezték meg a vezetést, de az I. negyed után a Fradi 2:1-re vezetett – tudtuk meg Takács Gábortól, aki a helyszínen szurkolt.

A II. negyedben egységesebb volt a hazai alakulat és Gurisatti Gréta vezérletével a nagyszünetben 5:3-ra vezetett. A III. nyolc percben a remekül védekező zöldek 7:3-ra, majd 8:4-re elhúztak. A Fradi-tábor extázisban biztatta kedvenceiket, akik háromgólos előnnyel indultak az utolsó játékrésznek. A IV. negyedben 12:6-ra elléptek Gerendás György tanítványai, a lila-sárgák már csak 12:8-ra tudtak szépíteni.

FTC-ÚVSE 12:8 (2:1, 3:2, 4:3, 3:2). A Fradi és a mezőny legeredményesebb játékosa Gurisatti Réka volt 4 góljával, az ÚVSE-ből Faragó Kamilla kétszer talált be. Holnap 18 órakor a Fradi-Újpest focirangadó kezdődik az Üllői úton és az M4 Sporton. Természetesen mi is ott leszünk!