ZETApress

hírportál

Helyt állt a BEAC (0)

6/27/26 •

A BEAC férfi vízilabda csapata második szezonját töltötte a 2025/26-os bajnoki évben a másodosztály, azaz az OB I/B küzdelmeiben. – 1998 és 2000 között az OB I-ben szerepelt már az egyesület. Mik voltak a tavaly nyári céljaik? – kérdezte Takács Gábor Várhelyi Zoltán szakosztályvezetőt, aki civilben informatikus.